November 19, 2014

Art Butiik ja klotsialbum

Juba pikemat aega oleme hoidnud saladust, mida täna saan ka teiega jagada. Mul on hea meel end esitleda Art Butiigi disainerina - http://www.artbutiik.ee/et/p/meist

Koos Margega oleme sukeldunud pitside, satside maailma, et luua kauneid karpe ja albumeid. Täitsa põnev! Minu jaoks vägagi uudne just kaunistamiskunsti poolest. Et käekirjad on erinevad, siis edaspidi peaks mu looming jagunema kaheks: artelialik ja art-butiigilik ;)

Minu esimeseks avalikult esitletavaks albumiks oli klotsialbum, mida saatis üllatuslik menu. Nagu ikka, hing otsib midagi uut ja lahedat... Need klotsid on ise tehtud! Abikaasa eraldas mulle ühe pika peenikese liistu, mida ma aegajalt umbes 7mm haaval käin saagimas.

Lisaks art-butiigiliku käekirja omandamisele omandan järjest ka uusi masinaid. Eelmisel nädalal saabus üle ookeani minu uus "loominguline" sõber - elektrooniline lõikur-masin. Alanud on "lille-kommi" aeg. See on samalaadne, nagu päris suhetes. Alguses käiakse kohtamas, lilled, kommid, kallistused jne. Ma loodan, et masina silitamise ja imetlemise suhe muutub kiirelt efektiivseks ja harmooniliselt suhteks. 


No comments:

Post a Comment