October 22, 2014

Albumkaardid Helena ja Jan

Helena ja Jan soovisid oma imeilusad hetked piltidel kinkida vanematele ja vanavanematele.

Minu kogemused, mida teistelegi jagada, oleks esmalt seoses selle ülipeenikese pitsilise detaili osas. Detaili kättesaamine võib osutuda parajaks peavaluks, kuna nõelaga aukudest lükates võib detaili lihtsalt ära lõhkuda. Ma koksisin lõiketera paberipool ülespoole vastu lauda, et paberit lõiketera küljest lahti lüüa. Eks see paraja märatsemisena paista :).... väikseid tükke lendab... kõva kolin.... Aga detail väljub vormist kerge vaevaga.Teiseks - Spellbinders on välja tulnud toreda Tool'n One tööriistaga, mis hõlbustad detailide vormist kättesaamist. Kuid see ei toimi nii pisikeste aukudega detailide puhul nagu see pitsiline vorm, siis tuleb appi klassikaline puhastamise tööriist.


Kui augud on väiksed siis Tool'n One harjakesed jäävad aukudesse kinni ning sikutavad harjased välja, mis lõhub tööriista.


Siin on minu vormi puhastamise tööriistad kõik reas. Klassikaline nööpnõel, naaskel, kahe otsaga tööriist ja tool'n one. Nööpnõel oli liiga lühike ja ei seisnud näppude vahel. Naaskel oli liiga jämeda otsaga nende pisikeste aukude jaoks. Tool'n One ots on sirge ja minu jaoks liiga jäme. Selle kahe otsaga tööriista kaarjalt kõver nõel on minu jaoks ideaalne.
Selle kõige parema tööriista peab igaüks ise endale leidma!


Aga tagasi albumkaartide juurde. Neli karpi, siidipaberi vahel neli albumkaarti imeliste piltidega. Karbid valmistatud tugevast akrüülikartongist 350g. Albumi ümber valge siidipaber. Albumkaardid curious 250g kartongist white gold, roheline 220g dekoratiivpaber, detailid curiouse 120g dekoratiivpaberist ja 160g sirio joonistuspaberist.


No comments:

Post a Comment